Sortiment

Klimatizace

Klimatizace je obecně zařízení pro úpravu kvality vzduchu ( teploty, vlhkosti, obsahu prachových částic, škodlivých látek atd.) v průmyslových a obytných budovách, bytech popř. jednotlivých místnostech. Pracuje tak, že nasává vzduch ( případně i přivádí čerstvý vzduch z venkovního prostoru), který filtruje, upravuje jeho teplotu a vlhkost na požadované hodnoty a přivádí zpět do klimatizovaného prostoru.  

 

Vytápění a chlazení RD  

pomocí tepelného čerpadla zn. ESTIA od společnosti TOSHIBA leading Innovation.

Více zde: http://podlahove-topeni-letni-chlazeni4.webnode.cz/

 

Typy klimatizací do bytů

Nástěnné klimatizace lze snadno nainstalovat do malého prostoru, vyznačují se vysokým chladícím výkonem. K dalším vlastnostem patří nízká hlučnost.

 

 

Podstropní/parapetní klimatizace

v závislosti, kolik místa máte k dispozici, můžete tyto jednotky instaloval pod strop, nebo na podlahu. Směr vertikálního proudění chladného vzduchu můžete nastavit pomocí dálkového ovladače.

 

 

Kazetové klimatizace

se montují pod strop, používají se zejména v luxusnějších domácích aplikacích, nebo pro komerční potřeby, např. v restauracích,obchodech a konferenčních místnostech.

 

 

Kanálové klimatizace

díky ukrytí ve stropě je tento typ vhodný k používání v místnostech, kde je vyžadována sdružená, nebo individuální klimatizace pro budovy s mnoha místnostmi, nebo halami, např. restaurace, koncertní síně a hotely. Instalace těchto jednotek nepřekáží ani umístění svítidel ani uspořádaní místností:prostřednictvím instalace různých vyústek lze snadno provést renovaci interiéru.

 

Klimatizace okenního typu

nejsou jen stylové, ale nabízejí také celou řadu funkcí, jako jsou dálkový ovladač, dotykové elektronické ovládací prvky a antikorozní úpravu Gold Fin na venkovním chladícím systému. Všechny okenní klimatizacelze snadno namontovat, protože většina modelů se dodává s výsuvným podstavcem: proudění vzduchu,které je přesně řízeno systémem čtyřcestného naklápění žaluzií.

 

 

 

Multi klimatizace

jsou nejideálnější pro rodinné domy, neboť se tak vyhnete nevzhledným instalacím několika venkovních jednotek na venkovní fasádě vašeho domu. Jedna venkovní jednotka napájí více vnitřních jednotek.

 

 

Doporučovaná značka TOSHIBA je zárukou moderní technologie a výrobků té nejvyšší kvality. Toshiba provádí vlastní technický výzkum zaměřený na vývoj nových technologií. Za posledních 30 let přinesla i do oblasti klimatizačních zařízení nejrůznější inovace a převratné změny. Mnohé jsou dnes již naprostým standardem. Na rozdíl od jiných výrobců však na vývoji nových a kvalitnějších technologií stále pracuje. Kvalita pro značku Toshiba byla vždy na prvním místě. To je odlišuje od mnoha jiných výrobců klimatizačních zařízení. Filozofie kvality bez kompromisů je uplatňována nejen při vývoji, ale i při výrobě každého jednotlivého kusu zařízení. Odchylky a kompromisy jsou nepřípustné. Zn. TOSHIBA je záruka špičkové kvality.

 

9 tipů na co nezapomenout při výběru klimatizace


1. Vzhled klimatizace
2. Výkon klimatizace
3. Spotřeba elektrické energie a náklady na provoz klimatizace
4. Složení klimatizační jednotky
5. Umístění vnitřní a venkovní jednotky a provedení rozvodů
6. Odvod kondenzátu z klimatizace
7. Klimatizace do bytu jako topení
8. Co všechno klimatizace do bytu umí
9. Záruka a servis klimatizace

 

Odvlhčovače vzduchu

Zařízení sloužící pro kondenzaci vody a snižování nadměrné vlhkosti v místnostech, popřípadě udržování požadované procentuální vlhkosti. Používá se např. v obytných místnostech, skladech, sklepích, šatnách, koupelnových místnostech, čekárnách, atd. Řeší problémy s dosušováním vlhkých zdí.

 

 

Vzduchotechnika


Spirálně vinuté potrubí (spiro), hladké trouby a čtyřhranné potrubí z pozinkovaného plechu, čtyřhranné a kruhové potrubí z plastu, tvarovky, ohebné hliníkové a izolované hadice pro rozvod vzduchu, kovové a plastové talířové ventily, mřížky, klapky, tlumiče hluku, vzduchové filtry, montážní materiál a příslušenství.
Dodáváme vzduchotechniku na klíč, provádíme i rekonstrukce vzduchotechniky. Přesně dle potřeb zákazníků respektive jejich budov a objektů. Zajistíme vše od počátečního projektu přes výrobu potrubí a všech potřebných komponentů až po montáž kompletního zařízení vzduchotechniky a následný servis.

 

 

Teplovzdušné vytápění hal


Teplota vzduchu je běžně zvyšována formou dodávky ohřátého vzduchu vháněného do prostoru vzduchotechnickým systémem - teplovzdušný princip (přenos tepla konvekcí).
V praxi je možno se setkat s nejrůznějšími typy vzduchotechnických systémů a způsoby distribuce vzduchu.

Teplovzdušné systémy se stále více osvědčují tam, kde je potřeba spojit intenzívní výměnu vzduchu spolu s vytápěním.

Díky vývoji stále dokonalejších distribučních prvků, je možno pomocí vzduchotechnických systémů vytápět vysoké prostory, které by se běžnými (nástěnnými) jednotkami vytápět nedaly.

 

 

Vytápění a chlazení RD:

Topení a chlazení rodinného domu pomocí tepelného čerpadla voda-vzduch 


od společnosti leading Innovation.


Více zde: podlahove-topeni-letni-chlazeni4.webnode.cz

1. Nejúspornější tepelné čerpadlo na trhu
2. Přesné invertorové řízení a výpočty

Mapa

Kontaktní informace

KLIMA TECHNIKA v.o.s. Stanislav Vaverka Solná cesta 172 686 01 Uh. Hradiště Tel.: 774 878 234 E-mail: klimatechnika@klimatechnika.cz IČO: 46982973
© KLIMATECHNIKA.CZ - 2014 Tvorba www stránek Machin.cz , webhosting hostservis.cz