Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věříme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Dodávky a montáže Servisní kontroly a repase
Naše společnost se zabývá realizacemi vzduchotechniky. Ty zpravidla sestávají z kompletní dodávky dle projektové dokumentace vzduchotechnických zařízení včetně měření regulace, chlazení, topení a kompletní dodávky chlazení a klimatizačních jednotek. Kromě dodávky a montáže nabízíme také servisní kontroly a repase, protože k prodeji a provádění montáží nesporně patří následné poskytování pravidelného servisu a přidružených služeb. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní služby v oblasti servisu a údržby vzduchotechniky.


Dodávky a montáže

Naší hlavní činností je dodávka a montáž. Na přání zákazníka lze sestavit předběžnou kalkulaci. Využijte našich komplexních služeb! Dlouhodobá praxe s realizacemi vzduchotechniky je jednou z našich předností. Součástí každé z nich je kontrola předané dokumentace, vlastní dodávka, montáž, oživení, spuštění a zregulování, provedení předepsaných zkoušek, předání díla včetně příslušných dokumentů a zaškolení obsluhy. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s výrobci klimatizačních jednotek jsme připraveni vyhovět požadavku každého zákazníka bez ohledu na jeho velikost.

Servisní kontroly a repase

Zajišťujeme kompletní servis vzduchotechnických systémů - opravy a repase nejrůznějších typů. Nabízíme Vám možnost smluvně si sjednat pravidelné kontroly, servisní prohlídky a repase Vaší vzduchotechniky. V případě jakéhokoli nedostatku zpracujeme návrh řešení a vše realizujeme v co nejkratším možném termínu. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky, proto k jednotlivým zakázkám přistupujeme individuálně. To jistě ocení každý z Vás. Svěřte tedy své problémy se vzduchotechnikou profesionálním technikům a budete mít záruku dobře vykonané práce na své zakázce.

Mapa

Kontaktní informace

KLIMA TECHNIKA v.o.s. Stanislav Vaverka Solná cesta 172 686 01 Uh. Hradiště Tel.: 774 878 234 E-mail: klimatechnika@klimatechnika.cz IČO: 46982973
© KLIMATECHNIKA.CZ - 2014 Tvorba www stránek Machin.cz , webhosting hostservis.cz